ZIZTERZ.EE E-POE MÜÜGITINGIMUSED

Kehtiv alates 07.11.2018

Palun loe e-poe kasutustingimusi hoolega, enne, kui esitad www.zizterz.ee/shop e-poes tellimuse.

1. Üldtingimused
1.1 Zizterz.ee on käsitsi kootud aksessuaare (edaspidi Tooted) müüv e-pood, mida omab ja haldab Luxury Crafts OÜ.
1.2 Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva dokumendi tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

2. Ostu-müügilepingu sõlmimine
2.1 Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid.
2.2 Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel; ostukorvi kinnitamisel; ostu kinnitamisel, kuid mitte tasumisel).

3. Toodete ja teenuste hinnad
3.1 Zizterz.ee-s müüdavate Toodete hinnad on märgitud tootelehtedel ning need ei sisalda ja neile ei lisandu käibemaksu.
3.2 Soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind. Soodushind võib rakenduda ka läbi kampaaniakoodi sisestamise – sellisel juhul kuvatakse soodushind hiljemalt ostukorvi kinnitamisel.
3.3 Juhul, kui ostukorvi summa sealt mahaarvestatud soodustustega ei ületa tasuta transpordiks vajalikku piirmäära, lisandub ostukorvis tasu Toodete kohaletoimetamise eest valitud Omniva või Smartposti pakiautomaati;

4. Toodete saadavus, fotod ja kirjeldused
4.1 Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) teeb kõik võimaliku, et e-poe tootefotod oleksid tegelikkusele vastavad. Tootefotodel paistev värv võib paista erinev ekraaniti ning Tooted erinevad päevavalguse ning lambivalguse käes. Seetõttu on väga oluline tutvuda värvivalikuga erinevatel ekraanidel.
4.2 Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) teeb kõik võimaliku, et Toodete kirjeldused oleksid ammendavad. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) uuendab ja täiendab Toodete infot regulaarselt, et tagada kirjelduste asjakohasus.

5. Maksmine
5.1 Zizterz.ee e-poes saad tasuda: pangaülekandega sulle saabunud emaili või tellimuse esitamise järgses vaates olevate kontoandmetega (arvega tasumine); (virtuaalse) krediitkaardiga otse enda kontolt, kasutades selleks rahvusvahelise teenusepakkuja PayPal kontot, konto on võimalik luua maksmise ajal (PayPal); või Maksekeskuse rakenduse abil Eesti pangalinkidega.
5.2 Peale makse laekumist saadab süsteem automaatselt e-posti aadressile teate tellimuse töössevõtmise kohta.

6.Tellimuse valmimine
6.1 Tellimust hakatakse täide viima kahe päeva jooksul pärast Toote eest sooritatud makse laekumist Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) arvelduskontole.
6.2 Eritellimuse valmimine võtab aega 2-4 nädalat (alati märgitud vastava toote juures). Valmimise ajale lisandub Toote transpordile kuluv aeg.
6.3 Laos olevad tooted, mida ei valmistata eritellimusel, postitatakse pakiautomaati kahe päeva jooksul.
6.4 Kui tellimus on esitatud nädalavahetusel, algab tellimuse täideviimine kahe päeva jooksul alates esmaspäevast;

7. Kättesaamine
7.1 Zizterz.ee-st ostes on võimalik valida erinevate kullerteenuse vahel: Omniva või SmartPOST pakiautomaat Eestis; Omniva pakiautomaat Lätis ja Leedus (hind märgitud ostukorvis vastavalt ostukorvi summale); SmartPosti pakiautomaat Soomes (hind märgitud ostukorvis vastavalt ostukorvi summale); Rahvusvaheline transport (hind märgitud ostukorvis vastavalt sihtkohale).
7.2 Kui tellitud kaup on jõudnud Omniva/Smartpost pakiautomaati, tuleb saajale selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku uksekoodi.
7.3. Kui transpordipakend on viga saanud, tuleb sellest meile koheselt teada e-posti teel [email protected] või helistades +372 55 687 211.
7.4. Zizterz.ee kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud pakiautomaati või vastu võetud kohtumisel kulleriga.

8. Toodete ümbervahetamine
8.1 Zizterz.ee-st ostetud laotooteid, st selliseid tooteid, mis on e-poes vastavas kategoorias ning mida ei valmistata kliendi suurusele ja muudele omadustele vastavalt, on seadusest tulenevalt võimalik ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse täitmisest.
8.2 Tellija poolt esitatud omaduste põhjal eritellimusel valmistatavaid tooteid ei ole võimalik tagastada v.a 14 päeva jooksul alates tellimuse täitmisest juhtudel, kui toode ei vasta tellitule füüsiliste parameetrite poolest (nt ekslikult on kliendile saadetud tellimusest erinev värv, suurus, kombinatsioon, kudumi tüüp) või kui tootel on silmnähtavad tootmisdefektid. Tähele tasub panna seda, et kuna tooted on kootud käsitsi ning ükski toode ei ole teisega identne, ei arvestata füüsiliste parameetrite ega kvaliteedivigade alla loomulikke käsitsi kudumisel tekkivaid erisusi). Eritellimusel valmistatud Tooteid ei vahetata ümber järgnevatel põhjustel: Toode ei vasta ootustele, Toode ei meeldi; Toote värv tundub erinev kui ekraanil jne.
8.3 Toote ümbervahetamiseks või tagastamiseks punktis 8.1 ja 8.2 kirjeldatud olukordade korral tuleb saata vabas vormis email aadressile [email protected], kirjeldades olukorda ja lisades võimalusel fotod kaebusest ning jääda ootama kinnitust ja tagastuseks vajalikke andmeid.
8.4 Toode tuleb tagastada ümbervahetamiseks või tagastuseks originaalpakendis ja kahjustama ning kandmata kujul.
8.5 Toote tagastamisel vastavalt punktides 8.1 toodud tingimustele, väljastatakse tellijale Toote ostuhinna vääringus kinkekaart, st transporditasusid ei kompenseerita. Toote tagastamisel vastavalt punktides 8.2 toodud tingimustele, väljastatakse tellijale nii Toote ostu- kui ka mõlema suuna transpordihinna vääringus kinkekaart. Rahalisi tagastusi ei tehta ühelgi juhul. Kinkekaardi eest saab tellida kõiki Tooteid Zizterz.ee-s.
8.6 Kui ümbervahetamisele kuuluv Toode (ja Toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Zizterz.ee-st (Luxury Crafts OÜ) või Toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Zizterz.ee-l (Luxury Crafts OÜ) õigus tasaarveldada Toote väärtuse vähenemine sinu poolt Toote eest tasutud ning sulle tagastamisele kuuluva summaga.

9. Vastutus ja vääramatud jõud
9.1. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) vastutab sinu ees ning sina vastutad Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses;
9.2. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) ei vastuta sulle tekitatud kahjude eest või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) ei saanud mõjutada ning mille saabumist Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud);
9.3. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) ei vastuta Toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast Toote üleandmist vedajale;
9.4. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) vastutab sinu eest Toote müügihinna ulatuses. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) ei võta vastutust puudusega Toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

10. Privaatsus
10.1. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku Zizterz.ee-le (Luxury Crafts OÜ) enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus ja Privaatsustingimustes sätestatud tingimustel;
10.2. Zizterz.ee-le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Toodete pakkumiseks. Sa annad Zizterzile nõusoleku saata sinu tellimusega seotud infot tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressile;
10.3. Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses;
10.4. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus;
10.5. Isikuandmeid töötleb Luxury Crafts OÜ (12184554).

11. Tingimuste muutmine
11.1. Zizterz.ee-l (Luxury Crafts OÜ) on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada;
11.2. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.zizterz.ee. Kui sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Zizterzi ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti;
11.3. Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) jätab endale õiguse loobuda müügist, kui Tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 50 € maksev aksessuaar on kogemata müügis 5 €-ga ja tegemist on ilmselgelt veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja Toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele).

12. Muud tingimused
12.1. Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktid;
12.2. Sinu ja Zizterz.ee (Luxury Crafts OÜ) vahel seoses Zizterz.ee-st (Luxury Crafts OÜ) toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on sul õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.

Intellektuaalne omand ja autoriõigused
Kogu Zizterz.ee veebis toodud sisu ja materjalide autoriõigused kuuluvad Luxury Crafts OÜ-le ning ei kuulu jagamisele ilma ettevõtte kirjaliku loata.

Kasutuse piiramine
Luxury Crafts OÜ-l on õigus piirata iga isiku ligipääsu Zizters.ee veebilehele, juhul, kui isik kahjustab veebilehe või ettevõtte mainet või püüab ebaseaduslikke meetmeid kasutades e-poodi enda kasuks tööle panna.

Küsimuste korral palun helista telefonil +372 55 687 211 või saada e-meil [email protected]