Mäletad, kuidas sa lapsena värviraamatuid armastasid? Said kogu oma loovuse mängu panna ja tulemus oli alati täpselt selline nagu sina ise tahtsid?

ZizterZ e-pood on samasugune võlukoht nagu sinu lapsepõlv, kus piiriks on ainult fantaasia.

Unistuste komplekti saad kokku panna nii, et valid kõigepealt materjali, mis sinu nahka kõige rohkem paitab (meriinovill, puuvill või nende segu).

Järgmiseks. Tead juba kindlasti, millistest toodetest sinu komplekt koosneb. Super. Meilt saad tellida kõike, mida põhjamaa ilm sinult ootab (müts, sall, kindad, peapael, sokid ja otseloomulikult kampsun koerale!).

Loomulikult saad mustri ise otsustada. Uhke kohev palmik on nii soe ja pehme, et lähed magamagi käpikud käes. Tihe palmik aga on nii šikk, et võid selles kootud mütsi rahulikult teatrisse minnes pähe panna – inimesed kiidavad su kübaravalikut!

Jõuame kõigi meie sõprade lemmikosani – värvid, need värvid! Valikus on 45 erinevat värvitooni – selline number tähendab, et kõik põhivärvid, pastelsed ja naturaalsed toonid ning isegi neoonvärvid on meil olemas. Ainuüksi värve kombineerides saab ZizterZ e-poes kokku panna üle 600 erineva komplekti. Ja värvivalik muudkui täieneb – nii kiirelt, kui farmides lambaid jaksatakse värvida!

Olenevalt tootest, on valikuid veel. Näiteks mütsi tellides saad meile öelda, kas mütsitutt võiks olla lõngast või kunstkarusnahast. Samuti oleme erinevatele näokujudele mõeldes loonud võimaluse valida tegumood: kas ilma soonikuta vertikaalselt või klassikalise soonikuga ja horisontaalselt kootud müts. Saab valida mõnusa suure rõngassalli ja viisaka klassikalise pika salli vahel. Sokkide puhul on valikus 3 tegumoodi: suss, sokk, põlvik.

Kui esmapilgul võib otsustmine raske tunduda ja valikuid liiga palju, siis üks asi on ZizterZ e-poes lihtne: saad meilt tellida ainult 100% läbimõeldud tooteid.

100% käsitöö
Kudumid valmivad meie armsate eesti vanaemade näppude vahel, kes panevad igasse tootesse kogu oma pühendumuse. Uskumatu, nad ei koogi ainult rahvusmustris labakuid – käsitöömemmed ei ole üldse kangekaelsed ja on meie coolid disainid väga kiirelt omaks võtnud!

100% looduslik ja loodust säästev
Kes lapsena vanemate heameeleks villast mütsi kandis kuni koduväravast väljasaamiseni, teab, kui hirmus torkiv võib vill olla naha vastas. Meie lõngamaterjaliks on kõige kvaliteetsematelt tootjatelt pärit puhas meriinovill ning puuvill! Mütsitutid ning tootesildid valmistame kunst(karus)nahast.

100% kvaliteetne
ZizterZ e-poe kontseptsioon pärineb kahe noore õe sulest. Oleme toote arendamise ja brändiga nüüdseks juba 5 aastat tegutsenud, millest 1 aasta on olnud avatud ka e-pood. Selle ajaga oleme koos kudujatega ning klientide tagasiside põhjal läbi töötanut 150 erinevat disaini. Ainult parimad, kvaliteetseimad ja vastupidavaimad on neist nüüd kõigile saadaval.

Ja endiselt 100% paindlik
Saad iga komplekti kokku panna täpselt sellise, nagu sobib sinu uut mantlit täiustama või igapäevase jope juurde rõõmsat kontrasti andma.

Zizterzi omanäolised ja käsitsi valmistatud kudumid on kohustuslikud iga kvaliteeti hindava inimese garderoobis, kes soovib jahedamatel aastaaegadel maitsekas välja näha. Zizterz annab võimaluse disainida endale kudumid, mis sobivad kandja üleriietega. Selleks, et otsus kergemalt tuleks, on Zizterz välja töötanud mitmeid erinevaid valmisdisaine.

Kõrge kvaliteet

Lisaks trendikusele ja heale väljanägemisele, paneb Zizterzi rõhku kõrgele kvaliteedile. Meie jaoks on oluline, et kudum püsiks ilusa ja värvilisena ka pärast esimest vihma- ja lumeperioodi. Kvaliteedi tagamiseks kasutatakse kõrgelt tunnustatud Meriinovilla, mis on vastupidav, soe ja ei lase läbi tuult, kuid  on seejuures hingav ja ei ärrita nahka.

Kudujad

Kõrge kvaliteedi tagavad ka hoolega valitud suurepärase tehnika ja vähemalt 10-aastase kogemusega kudumite valmistajad. Zizterz ei ole pelgalt kudumite moemaja, vaid ka ühiskondlikult vastutav ettevõte. Zizterzi missiooniks on näidata, kuivõrd osavad on eesti käsitöölised ning tuua nende igavikku kaduv oskus tagasi noorte sekka. Zizterzi kudujad näitavad, et erinevalt levinud arusaamast, justkui käsitöö oleks alati midagi rahvuslikku ja vanamoelist, võib see olla väga trendikas ja luksuslik. Läbi Zizterzi toodete soetamise toetatakse vanaemasid kaugetes Eesti nurkades.

Tootmine

Kõik Zizterzi kudumid valmistatakse käsitsi. Kudujad lähenevad igale tootele individuaalselt ning jälgivad kliendi erisoove. Zizterz toetab tulihingeliselt loomade õigusi ning välistab kõikvõimalikud materjalid ja tootmisprotsessid, mis võivad kahjustada loomade heaolu. Kudumite sildid on valmistatud kunstnahast ning karvased mütsitutid kunstkarusnahast.

"Tahaks teha midagi ilusat...", aastaid tagasi nagu ühest suust.
ZizterZ - valmis ta saigi - TWICE AS GOOD!

Katrina Toompere, tegevjuht

Katrina on visionäär. Ta näeb üldpilti ja mõtleb suurelt. Toodab meile julgeid ideid ja tõmbab siis ise pidurit, sest “kõik tuleb siis, kui aeg on käes”. Talle meeldib katsetada, riskida, protsesse välja töötada ja tulemusi imetleda. Katrina seisab Zizterzi tehniliste lahenduste, fotode, turunduse ja üleüldiste bränditegevuste taga. Sekkub ka kudumite tootmisesse ja disainimisse. Katrina on erialalt IT- ja veebiturunduse projektijuht, aga see ei takista teda üldse – Zizterzis tegeleb ta põhimõtteliselt kõigega.


Pai sulle!
Mari-Helena

Mari-Helena Toompere, tootmisjuht

Kunstniku hingega Mari-Helena tegutseb pigem intuitiivselt. Ta on loominguline ning teab käsitöö- ja moemaailma sügavuti. Küsimustega, mis puudutavad viimaseid trende, erinevaid stiile ja tehnoloogiaid, tuleb alati pöörduda tema poole. Mari-Helena tegeleb meie kudujate leidmise ja koolitamisega, uute disainide ja mustrite väljatöötamisega ja kogu jooksva asjaajamisega. Igapäevaselt on Mari-Helena turunduse ja reklaaminduse spetsialist, sellest tulenevalt peab lugu originaalsusest igas detailis.


Kallistan!
Katrina

Kui aga loovus pole sinu ambitsiooniks, kogu inspiratsiooni meie galeriidest!